Opinie klientów

Pani Mecenas Ludmiła Gryga-Lewandowska to bardzo dobry prawnik. Zlecając prowadzenie moich spraw, uzyskałam zamierzony efekt. Mogę polecić Panią mecenas w rozwiązywaniu problemów dotyczących prawa pracy jak i spraw rodzinnych w tym spadkowych.

Anna Mytyk

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią mecenas Ludmiłą Gryga-Lewandowską, która w bardzo przystępny sposób wyjaśniła mi obowiązujące przepisy prawa i doprowadziła do zasądzenia, a później do wyegzekwowania na moją rzecz sum z tytułu odszkodowania.  Cenię ją za fachowość i polecam zatem wszystkim współpracę z Panią mecenas.

Robert Kotala

Niniejszym wyrażam swoje zadowolenie że świadczonych przez Panią usług prawnych. Pani kompetencje i zaangażowanie od lat budzi mój szacunek. Dziękuję za profesjonalne podejście do powierzonych kwestii. Zamierzam szeroko rekomendować Panią jako prawnika/adwokata.

Magdalena Fornal Strefa Motywacji i Rozwoju

Jestem bardzo zadowolona z usługi Pani Mecenas Ludmiły Grygi -Lewandowskiej w sprawie spadkowej oraz w sprawie o zachowek, gdzie rzetelnie mnie reprezentowała i wygrała sprawę. Serdecznie polecam Panią adwokat Ludmiłę Grygę – Lewandowską.

Ewa Siuda

Pani Ludmiła Gryga-Lewandowska to jeden z najlepszych gliwickich prawników o bardzo szerokim spektrum wiedzy prawniczej, dotyczącej zarówno spraw gospodarczych jak i rodzinnych. Jako menedżerowi i przedsiębiorcy zdarzyło mi się współpracować z Panią mecenas oraz korzystać z jej wiedzy w takim właśnie zakresie. Nie bez znaczenia jest fakt, że pani mecenas ukończyła studia doktoranckie oraz, że przez kilka lat pracowała jako sędzia. Szczególnie polecam Panią mecenas w sprawach obejmujących zagadnienia związane z prawem upadłościowym i naprawczym oraz wszelkim problemami związanymi z obrotem gospodarczym.

Mirosław Banasiewicz